Klaverihäälestaja kui metsasarvemängija

CAM00036

Metsasarv on ilus ja jumalik pill, kui seda mängida oskad=)

Klaverihäälestaja Rodion aktiivselt tegutseb ka metsasarvemängijana. Pärast Eesti Teatri-ja Muusikaakadeemia (EMTA) lõpetamist astus ta tööle Politsei- ja Piirivalveameti orkestrisse metsasarve rühma (Rodion, Aivo Aasmaa ja Marge Jegers). Orkestri dirigendid on Hando Põldmäe ja Arvi Miido.

PiPo sarved

Vasakult paremale: A. Aasmaa, mina, A. Miido, M. Jegers. Harjutame orkestri ruumides kvartetti.

Lisaks orkestri tööle Rodion mängib erinevates ansamblites. Te saate meid tellida pidulike kui ka kurbade ürituste puhul. Pulmade, aktuste, sünnipäevade puhul mängib Teile tantsumuusikat Brasskvintett Silver Bell, mis koosneb Eesti tippmuusikutest.Vaskpillikvintett Silver Bell koosneb viiest kutselisest muusikust, keda ühendab huvi vaskpillimuusika vastu. Lausa niivõrd tugev huvi, et soovitakse üsna tihti peale oma põhitööd kokku saada ühisest musitseerimisest rõõmu tundmiseks. Väike kuid mobiilne koosseis, kuhu kuuluvad trompetid, metsasarv, tromboon ja tuuba, vajadusel ka trummid, võimaldab mängida väga erinevat muusikat ja annab kokku väikese orkestri, mis kõlab alati helgelt ja tujutõstvalt.

Silver-Bell Aleksandri kirik 2014
Esinetakse kultuuri- ja spordiüritustel, muusikafestivalidel ja rongkäikudel, antakse kontserte nii vabaõhuüritustel kui kontserdisaalides, nii Tallinnas kui ka mujal Eestis. Hooaja jooksul koguneb ülesastumisi paarikümne ümber. Repertuaar hõlmab muusikat barokist tänapäevani, klassikast kergemuusikani.

Matustel Teid teenindab metsasarvede kvartett lähedaste või sugulaste ärasaatmisel kabelis, kirikus, haual. ERSO metsasarved: Tõnu Künnapas, Kalmer Kiik, Aleksandr Aleksejev, Valdek Põld, Mattias Vihmann.

Tõnu kvartett, mattused Nõmme kalmistul

Nõmme kalmistul. See kord kolmekesi: mina, Tõnu Künnapas ja Valdek Põld.

mattus

Valdek Põld, Sass, Tõnu Künnapas (vasakult paremale). Mina kaameraga.

Muideks, Eesti metsasarvemängijad on kõige sõbralikumad ja toredad inimesed.

unnamed